Wybierz humanitaryzm
Każdy dobry człowiek postawi humanitaryzm ponad konsumpcjonizm.

Mimo to zauważyliśmy brak jakiegokolwiek ruchu w sektorze biznesu, który prowadziłby do realnego działania w takim kierunku.

Dlatego zaczęliśmy działać! Certyfikat humanitarnej firmy jest odpowiedzią na stale rosnącą świadomość społeczną. Aby otrzymać takie wyróżnienie należy spełnić jasno określone wymagania, które pokażą, że ubiegający się dba o naszą wspólną przyszłość, humanitarne warunki pracy oraz środowisko.

Wybierając współpracę z firmami z takim wyróżnieniem masz pewność, że Twoje pieniądze przyczynią się do czynienia szerokopojętego dobra.

Czym jest humanitaryzm?

Z definicji to postawa, którą cechuje szacunek dla człowieka i troska o jego dobro.

Co to oznacza w praktyce?

Każda firma, która wyrazi chęć otrzymania certyfikatu humanitarnej firmy musi podjąć realne działania prowadzące do zmniejszenia cierpienia ludzi teraz i w przyszłości.

Koniecznym jest podejście pełne szacunku i wyrozumiałości nie tylko do klienta, ale również do pracowników i ludzi w otoczeniu. Ponadto firma taka musi brać czynny udział w akcjach prospołecznych wspierając je materialnie lub/i niematerialnie.

Dbanie o środowisko jest oczywistym współdziałaniem, ponieważ buduje to naszą bezpieczną przyszłość jak i teraźniejszość. Zero waste czyli praktyka polegająca na nie wytwarzaniu odpadów zawsze gdy jest to możliwe to kolejna rzecz, która jest nam bliska!

Odnieść można wrażenie, że humanitarnym jest wszystko co wydaje sie moralnie dobre. W gruncie rzeczy właśnie tak jest, humanitarna firma to po prostu DOBRA FIRMA

Zobacz już teraz jakie humanitarne działania podjęliśmy my sami! Kliknij tutaj